به سایت شرکت پارس پلاستیک فیروزه نیشابور خوش آمدید.

درباره ما

درباره شرکت

شرکت پارس پلاستیک فیروزه نیشابور

شرکت پارس پلاستیک فیروزه نیشابور درسال 1393 در شهرک صنعتی عطار نیشابور در زمینی به مساحت 7300 مترمربع با هدف جمع آوری و تفکیک و بازیافت اصولی کلیه پسماندها و ضایعات پلاستیکی تاسیس گردید .

این شرکت مجهز به خطوط شستشو انواع پلاستیک ها،خط هات واش پت ، خطوط تولید گرانول های پلیمری و آزمایشگاه اندازه گیری خواص می باشد.

در حالی که سابقه ما را میتوان طولانی تر از 7 سال در نظر گرفت ، رویکرد ما به بازار تنها راه حل مهندسی و طراحی دقیق است ، این بدان معنی است که محصولاتی که شما در این سایت میبینید نه تنها ترکیبی از آخرین فن آوری موجود در کشورمان است بلکه میتواند یک مزیت رقابتی را برای شما به ارمغان آورد و به کسب و کار شما رونق ببخشد.

همچنین در سال ۱۴۰۱ با عنایت پروردگار و تلاش کلیه ی همکاران این شرکت توانستیم فاز دوم کارخانه که محصولات آن انواع نایلون _ که توضیحات کامل آن در قسمت محصولات سایت قابل مشاهده است _ را راه اندازی کنیم و امروز تبدیل به یکی از پر قدرت ترین تولید کنندگان نایلون و نایلکس در استان که دارای مجوز از سازمان غذا و دارو و سازمان حفاظت از محیط زیست می باشد ، گردیده ایم و صادرات نایلکس ما به کشور های همسایه از خرداد ۱۴۰۲ شروع شده است .

پیشینه شرکت

استراتژی و چشم انداز

هدف ما این است که با فکری باز و اندیشه ای روشن به روشنی روز برند اصیل روژمان را جهانی کرده و باعث افتخار ایران و ایرانی باشیم.

ما با توسعه روز افزون نیازمندی های صنعت پلاستیک خود را ملزم به توسعه محصولات خود منطبق با آخرین استانداردهای کیفی و زیست محیطی می دانیم.

شرکت ما با هدف جمع آوری ، تفکیک و بازیافت اصولی کلیه پسماندها و ضایعات پلاستیکی ایجاد شده است.